Тренд во светот: Црни новогодишни елки (фото)

Луѓето најчесто се одлучуваат да купат вештачки елки од различни причини: поради алергија, поради едноставноста во чистењето и одржувањето, повеќекратната ...
| | веќе видена | слични

 На социјалните мрежи постојано се појавуваат нови трендови кои вирално се шират и повторуваат. Па, деновиве на Инстаграм, освен што може да видите ...
| | веќе видена | слични

 Ако до лани баравте бујни гранки, внимателно гледавте новогодишната елка да има раскошни иглички по гранките, оваа година изгледа сите го прават спротивното. ...
| | веќе видена | слични

Судејќи според фотографиите постирани на Инстаграм, оваа година царува трендот на разретчени божиќни елки и минимализам во украсувањето, а идејата е да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Да се фокусираме на решавање на реалните проблеми на граѓаните и да гледаме државата да оди напред, наместо да го коментираме ова реално шоу и војарески ...
сите 146 | | | веќе видена

Во првиот дел од отворено Студио 1, новинарите Искра Опетческа и Игор Стефановски кои ги следат денешните судски рочишта ги пренесуваат последните информации ...
сите 185 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 207 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска изјави дека никогаш не би ја ставил Европа пред барањата на францускиот народ, а тоа го порача неколку дена ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренд во светот: Црни новогодишни елки (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: