Тренд на неделата: Комбинезон со монистри од MANGO


Тие беа најголем тренд во осумдесеттите години, кога најмногу се носеа како “колеџ јакни” со ракави главно во бело боја. Денес се составен дел од колекциите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девица 23.8.-23.9. Работа: Доколку планирате да се занимавате со формалности, хартии или судови, тогаш денешниот ден ви е поволен. Љубов: Сакате да влезете ...
сите 164 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тренд на неделата: Комбинезон со монистри од MANGO

Од:
До кого (е-маил):
Порака: