Tрејлер за „The Amazing Spiderman“ (видео)

Од Сони ни пристугнува нов трејлер за „Чудесниот Спајдермен“ летниот кино блокбастер во режија на Марк Веб, во кој улогите ги толкуваат Ендру Гарфилд, Ема Стоун, Рајс Ајфанс, Мартин Шин, Сали Филд, Денис Лири... Покрај новиот и би рекле неверојатно добар трејлер, маркетинг кампањата започна со 8. минутен „немонтиран материјал“ во кината во Њујорк, Лос Анџелес, Берлин, Лондон, Мадрид, Париз, Мексико Сити, Москва, Рио, Рим, Сеул, Сиднеј и Токио и тоа 5 месеци пред официјалната премиера која е планирана за 3. јули. Тоа е можеби поради фактот што огромен број фанови на Спајдермен се лути и сметаат дека Тоби Мекваер е колатерална штета на судирот помеѓу Сони и режисерот и продуцент Сем Раими... Во секој случај, од она што го видовме, Британецот Ендру Гарфилд и тоа како е достоен за улогата на славниот супер-херој. „Чудесниот Спајдермен“ очекувајте го ова лето и во кино Милениум во Скопје! Секако, во 3Д.
| | веќе видена | слични

Останато

Американските пилоти имале час до два за едукација за летање со новиот боинг 737 мах 8 , кој во последната половина година учествуваше во две авионски несреќи. ...
сите 185 | | | веќе видена

Лидерите на Европската Унија се спремни да дозволат кратко одложување на датумот за излегување на Велика Британија од Унијата доколку британскиот Парламент ...
сите 202 | | | веќе видена

На Политичкото Собрание на Европската Народна Партија денес во Брисел. Со Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски активно учествуваме во работата на ЕПП ...
сите 154 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски во рамките на својата посета на политичкото собрание на Европската Народна Партија што се одржува во Брисел ...
сите 171 | | | веќе видена

Откако скопскиот Кривичен суд му одреди куќен притвор на поранешниот градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски, од неговата партија ГРОМ, денеска реагираа ...
сите 185 | | | веќе видена

Целиот процес поврзан со случувањата на 27-ми април е политички монтиран и мотивиран. Пресудите се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски кои ...
сите 275 | | | веќе видена

Српскиот суд ослободи две лица кои во саботата влегоа во зградата на РТС, а претседателот Вучиќ најави и дека ќе ги амнестира експресно осудените кои се судени ...
сите 220 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател од СДСМ и коалицијата, Стево Пендаровски, денеска беше во посета на Кавадарци, каде се сретна со граѓаните и учествуваше на трибина ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Tрејлер за „The Amazing Spiderman“ (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: