Договорениот секс е подобар од непланираниот


Голем број на мажи често им се потсмеваат на оние кои патат од овој проблем, заборавајќи дека на секој од нив или им се случило или може да им се случи нешто ...
| | веќе видена | слични

Ако момците сакаат да направат на нивните девојки никогаш на памет да не им падне неверство, потребно е да го направат ова во сексот, така барем тврдат ...
| | веќе видена | слични

Со истражувањето спроведено на Универзитетот Пен Стејт научниците, како што тврдат, откриле дека и покрај веќе востановеното мислење, добриот секс не треба да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија.- ...
сите 108 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 76 | | | веќе видена

„За мене е неверојатно што сум тука. Имам 80 години и уште продолжувам да работам. За мене е важна работата, со неа живеам во многу животи”, рече филмската ...
сите 100 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Договорениот секс е подобар од непланираниот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: