Што не треба да правите веднаш после секс?

2 копии

Сексолозите одамна се сложиле дека сексот набрзина е пожелен поради повеќе причини: здрав е, превенција е за сексуалната рутина и го зајакнува егото (бидејќи ...
| | веќе видена | слични

 Додека некои може да зборуваат сосема отворено на темата секс, за други сè уште истиот претставува табу тема. Но, астрологијата и овој пат нуди одговор на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Во првиот дел од отворено Студио 1, новинарите Искра Опетческа и Игор Стефановски кои ги следат денешните судски рочишта ги пренесуваат последните информации ...
сите 185 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 207 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што не треба да правите веднаш после секс?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: