Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Сексолозите имаат мислење за тоа кој дел од денот е најдобар за водење љубов. Додека некои сметаат дека кафето е најдобриот начин за будење, тие сметаат дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Понекогаш наместо исполнетост и задоволство по сексот може да се почувствуваме разочарано и истоштено. За да не се најдете во некоја слична ситуација ...
| | веќе видена | слични

 Пред вас имате 24 часа, односно 1.440 минути за да направите убави работи. Понекогаш не сте расположени, се чувствувате депресивно и сметате дека не постои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска треба да му го довери мандатот за составување нова влада на лидерот на СДСМ Зоран Заев. Врачувањето е ...
сите 831 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести, како што најави вчера министерот за здравство Венко Филипче, треба да има завршен состанок, по што би требало да биде закажана ...
сите 492 | | | веќе видена

Mинистерката за финансии Нина Ангеловска демантира дека подигнала штеден депозит од Еуростандард банка, по информацијата дека банката ќе ја изгуби лиценцата за ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: