Хит! Американскиот претседател полудел по чорапите со неговиот лик! Имаат дури и коса


2 копии

Трамп се ракувал со Нунгесер, кој прво му ги покажал чорапите, па потоа му подал и рака. Претседателот на САД, Доналд Трамп, бил воодушевен кога пристигнал на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на САД, Доналд Трамп не е баш најомилената личност во својата земја, што докажува и продажбата на тоалетна хартија со неговиот лик, но и четките ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на САД, Доналд Трамп, баш и не е омилена личност во светот. Доказ за тоа е продажбата на тоалетна хартија со неговиот лик, но и четка за WC ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хит! Американскиот претседател полудел по чорапите со неговиот лик! Имаат дури и коса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: