Меланија Трамп во елегантна сина комбинација откако остави впечаток во костум од Ралф Лорен


Доналд и Меланија Трамп ги поканија во Белата куќа израелскиот премиер Бенџамин Нетанјаху и неговата сопруга Сара. За официјалната средба и двете дами избраа ...
| | веќе видена | слични

Првата дама на САД Меалнија Трамп, досега, се чини, не по своја желба ги трпеше пишувањата на медиумите за скандали на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, тоа би можело ...
| | веќе видена | слични

Меѓутоа, сега тоа би можело да се промени и додатно да се искомпликува. Ѕвездата на филмовите за возрасни, Сторми Даниелс сака да ги врати парите кои ги добила ...
| | веќе видена | слични

Порно-актерката Сторми Даниелс, која пред извесно време се најде во медумски секс скандал во кој се поврзуваше со претседателот на САД, Доналд Трамп, со кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 352 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 338 | | | веќе видена

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 352 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 19 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 172 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, заедно со министерот за финансии Драган Тевдовски, денеска одржаа прес-конференција на која ги ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меланија Трамп во елегантна сина комбинација откако остави впечаток во костум од Ралф Лорен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: