Трамп им објави војна на критичките медиуми


Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 194 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 286 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трамп им објави војна на критичките медиуми

Од:
До кого (е-маил):
Порака: