Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

5 копии
2 копии
4 копии

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во кумановското село Алашевце, А.Д. (45) од село Оризари управувајќи трактор се превртел при што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Речиси не постои маж кој барем еднаш во животот не собирал порнографска содржина, па така е и со овој несреќник кој починал поради огромната колекција содржина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Жители на Тетово во организација на невладината организација „Еко герила“ денеска повторно протестираа на депонијата кај претоварната станица на влезот во ...
сите 133 | | | веќе видена

Повредените во вчерашната сообраќајна несреќа кај Велес, кои беа примени во Клиничкиот центар се во стабилна состојба и надвор од животна опасност. За жал една ...
сите 81 | | | веќе видена

Семејството на 7-годишниот Џулијан Кадман, кој исчезнал по нападот во Барселона, потврдило дека тој загинал во терористичкиот напад. Вчера била објавена веста ...
сите 228 | | | веќе видена

Војската, на барање на Центарот за управување со кризи (ЦУК) и Дирекцијата за заштита и спасување ( ДЗС) без одлука на претседателот ги гасела пожарите во ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: