Нов одличен настап: Ѓуроски најдобар стрелец за Уеска

Македонските кошаркари ја остварија целта, победа над Косови и максимален учинок по трите одиграни натпревари во претквалификациите за ЕП 2021 г. Македонија ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

- За мене тоа е навистина, на некаков начин, апсурдно, но ќе видиме по 30 години дали некој ќе се смее на сето тоа, вели бугарскиот историчар Чавдар Маринов во ...
сите 19 | | | веќе видена

Двајца пешаци се повредени во Скопје откако во нив удрило возило марка „фиат пунто“ управувано од 19-годишно лице.Како што соопшти денеска МВР, двајцата пешаци ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов одличен настап: Ѓуроски најдобар стрелец за Уеска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: