Бојан го преслуша Пипан, Керменд зема „слободна вечер` во Секешфехервар

Кошаркарите на Атомерому Пакс го претрпеа и седмиот пораз во шампинатот на Унгарија, откако денеска на домашен терен беа поразени за половина кош од екипата на ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот македонски кошаркар за минатата година, Бојан Трајковски одигра одличен меч за неговиот Атомерому (АСЕ Пакс) во првата унгарска лига, ама неговата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бојан го преслуша Пипан, Керменд зема „слободна вечер` во Секешфехервар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: