Селма Хаек изненадува со својот фантастичен изглед: Седа коса е нејзиниот нов имиџ

Актерката Селма Хаек наеднаш стана седа. Но, не поради стрес или старост, туку поради улогата во филмот "The Hummingbird Project". Нејзиниот нов изглед, на ...
| | веќе видена | слични

Останато

До сабота времето ќе биде стабилно со ниски утрински температури, преку денот претежно сончево со пораст на дневните температри, соопшти Управата за ...
сите 258 | | | веќе видена

„Наместо да шири лажни вести и создава конструкции, ВМРО-ДПМНЕ прво треба да каже дали ќе учествува на референдумот во недела.Јасна е намерата на опозициската ...
сите 222 | | | веќе видена

-Одлуката е сериозна и одговорноста се однесува на иднината на нашата татковина и нанашите граѓани. Да бидеме делод светот, а не сами в осветот. По 27 години, ...
сите 105 | | | веќе видена

Излезеноста на претстојниот референдум е едно од прашањата кое доминира во јавната дебата за плебисцитарното изјаснување закажано за 30 септември, а кое ја ...
сите 83 | | | веќе видена

Лидерот на Движењето Самоопределување (ВВ) Албин Курти го посети денеска во неговиот дом претседателот на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Иса Мустафа, но ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селма Хаек изненадува со својот фантастичен изглед: Седа коса е нејзиниот нов имиџ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: