20 деца загинаа во сообраќајна несреќа во Јоханесбург

7 копии
2 копии
6 копии
3 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

20 деца загинаа во сообраќајна несреќа во Јоханесбург

Од:
До кого (е-маил):
Порака: