Ф1 болид налета на маханичар покрај патеката (ВИДЕО)


2 копии

Пред 15 години, Јапонецот Сато жареше и палеше на Формула 1 патеките, а денес е ветеран во Индикар трките. Како што стојат нештата, можеби не би било лошо ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 175 | | | веќе видена

Денешната публика не може да се насити од историја, особнео од историја презентирана како престижни телевизиски серии. А меѓу сите тие серии од морето на ...
сите 79 | | | веќе видена

Во емисијата „Отворено на Алфа“ гостуваше Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој истакна дека владата и УЈП имаат дупка од 3 милијарди денари во ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ф1 болид налета на маханичар покрај патеката (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: