Брачен пар од Скопје загина во сообраќајка во Италија, нивното бебе остана живо (ВИДЕО)


Брачен пар од Скопје со привремено живеалиште во Лион, Франција го загубиле животот во сообраќајна несреќа на автопат во Италија, додека нивното шестмесечно ...
| | веќе видена | слични

Со доаѓањето на свет на новиот член во семејството, тој станува центар на нашите животи. Покрај грижата и вниманието, фотографиите се најдобар начин да се ...
| | веќе видена | слични

Во продавница во Англија, мајката купила цуцла за своето 18 месечно бебе а не се ни надевала дека таа одлука може да ја чини животот на нејзиното бебе. За ...
| | веќе видена | слични

Како пожарникар спасил многу луѓе во својот живот, но едно лице посебно му останало во сеќавање. Во овој случај, тоа е пензионираниот пожарникар Мајк. ...
| | веќе видена | слични

Беки Џо Ален која има 23 години и живее во Ливерпул, забременила и мислела дека чека само едно бебе, меѓутоа на ултразвукот дознала дека носи тројки. Не можев ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ебубекир Сулејмани и неговата сопруга Егзона Максути, кои имале 24 години, го загубија животот во стравична сообраќајка на автопат во Италија, додека нивното ...
| | веќе видена | слични

Огромна трагедија на патиштата во Италија доживеа семејство по потекло од Скопје а со живеалиште во француски Лион. Италијанските медиуми објавија дека бебето ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 363 | | | веќе видена

Фотелјата на разрешената Рашела Мизрахи, ќе остане празна се до изборот на министрите во новата Влада по изборите. Но нејзините овластувања во Министерството ...
сите 366 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 121 | | | веќе видена

Столтенберг,во делот на пречекот на гостите им ги покажа местата каде што се планира да бидат поставени обележјата, знамето и плочката со името на нашата ...
сите 302 | | | веќе видена

Додека Чулев глуми загриженост за набавката и квалитетот на чизмите за полицајците, вистината е дека чизмите за кои зборува тој, се набавени од страна на Ѓоко ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брачен пар од Скопје загина во сообраќајка во Италија, нивното бебе остана живо (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: