Топлес Beckham нападнат од жени...

Англиската фудбалска über ѕвезда, после завршувањето на натпреварот од американската професионална лига, во која неговите ’галактикоси‘ загубија од екипата на Real Salt Lake со 2-1, при напуштањето на теренот, реши на најверните навивачи (поточно на една од нив) да го подари својот дрес со број 23, за да им ја намали ’тагата‘ од резултатот.И така David – како што си е обичај и ред – се соблече и на запалените навивачи покажувајќи го своето згодно и истетовирано торзо, почна да им дели автограми.Но ова ги задоволи само ’потребите‘ на малите деца во публиката. А откако пак и се реши да го поклони дресот на една згодна блондинка, очигледно беше дека нема да може да се ’извлече‘ така лесно. Девојката не можеше премногу да ú одолева на врвната естетика на неговото тело, па со обете раце го прегрна и повлече кон себе. Нејзиниот пример веднаш се обидоа да го повторат и уште еден куп други девојки, но за среќа и самиот Becks, a и обезбедувањето совесно си ја вршеше работата, па англиската ѕвезда на работна задача во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 290 | | | веќе видена

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 210 | | | веќе видена

Имотот во Чешка на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков ја зголемува околноста тој да се даде во бегство, продавајќи го огромниот имот од ...
сите 160 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 92 | | | веќе видена

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 51 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 175 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Топлес Beckham нападнат од жени...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: