Топ три модерни машки фризури за 2019 година(фото)


ДНК со причина гостуваа во вчерашното издание на „Ексклузив“, односно имаат нов видео-запис за песната „Кога би знаела се“. Снимена е во Чикаго и има светски ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Збунет бербер избричил знак „play“ на главата на еден клиент - бидејќи тој му покажал паузирана снимка од фризурата која ја сакал. Маж од Кина сакал да изгледа ...
| | веќе видена | слични

Збунетиот фризер му избричи знак за „play“ на главата од еден клиент, бидејќи овој на видео му покажуваше каква фризура сака да му направи, па ја паузираше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 12. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено облачно со сончеви периоди. Во утринските и претпладневните часови по котлините со појава на ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Топ три модерни машки фризури за 2019 година(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: