Јованче Тодоров повеќе не пие со неа – „Макијато“ (ВИДЕО)


Катарина Остојиќ - Каја со раперот кој се претставува под псевдонимот Тозла ја сними песната „Ми Чика“ (Mi Chica), со која најавува големо враќање на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Невестата се подготвуваше да го фрли бидермаерот, но на изненадување на оние кои го чекаа фрлањето, таа одеднаш се сврте и направи нешто неочекувано. За овој ...
| | веќе видена | слични

Во регионалните музички шоуа како што се „Ѕвездите на Гранд“, „Никогаш не е доцна“, „Пинкови ѕвезди“, „Неки нови клинци“ имаме прилика да гледаме разни ...
| | веќе видена | слични

Циркуски питон го задави дресерот на змии додека тој изведуваше точка змијата на сцена на циркуска претстава. Точно не е познато каде се случувала претставата ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека скопскиот градоначалник Петре Шилегов е љубител на електротротинети. Тој неодамна се пофали дека со помош на електротротинетот во еден ден ...
| | веќе видена | слични

Македонската фолкерка со српско потекло и бугарска адреса на престој Марина Тошиќ е позната по својата слобода на однесување на јавни места. Откако се обиде во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 188 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 411 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски смета дека во очи на влезот на НАТО, можеме да бидеме предмет на кампањата на политичка пропаганда, или на „фејк њуз“. – Дали ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јованче Тодоров повеќе не пие со неа – „Макијато“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: