Тивок суперсоничен патнички авион на Lockheed Martin


Бразилската компанија Азул решава да направи нешто во врска со дифолтно досадните видеа со инструкции за патниците за безбедно летање и однесување во авионот. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Време е за нови инвестиции, време е за нови иницијативи, за нови успеси на кои се обврзуваме и пред граѓаните и пред нашата економија, порача на ...
сите 406 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 215 | | | веќе видена

Под посебен засилен полициски мониторинг на денот на изборите ќе бидат неколку критични избирачки места во Охрид каде низ изборните циклуси минатите години ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тивок суперсоничен патнички авион на Lockheed Martin

Од:
До кого (е-маил):
Порака: