Тинејџерка (19) спиела со малолетник: Останала бремена и ќе мора во затвор поради заведување


5 копии

Бремена тинејџерка е обвинета за силување на малолетник (14), а работата да биде покомпликувана детето е татко на нејзиното неродено бебе. Мекензи Лејг Гафеј ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тинејџерка (19) спиела со малолетник: Останала бремена и ќе мора во затвор поради заведување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: