Жена возејќи трактор ја прегазила својата пријателка

6 копии

Седумнаесетгодишно момче со автомобил излетало од патот и се забило во дрвја на локалниот пат од Илинден кон Трубарево. Во автомобилот имало уште две лица на ...
| | веќе видена | слични

Тешко се повредени три млади момчиња, откако малолетник кој управувал со автомобил загубил контрола над возилото и се забил во дрво на локалниот пат меѓу ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На локалниот пат населба Илинден-село Трубарево, вчера во 5 часот патничко возило „Сеат Кордоба“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 17-годишниот И.Ј. ...
| | веќе видена | слични

Тројца тинејџери биле тешко повредени откако со автомобилот што го управувал 17-годишник без возачка дозвола излетале од патот и се забиле во дрво, утрово на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
8 копии

Осумгодишно дете од Србија синоќа во 22.30 часот било тешко повредено на крстосница во Скопје кога во него удрило автомобил. Од МВР информираат дека несреќата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Во телефонски разговор за Канал 5. Усеини, ја потврди оваа информација, иако вели претходната година учестувал и го добил истиот тендер. Од Антикорупциска ...
сите 202 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски изјави денеска дека шефицата на СЈО, Катица Јанева треба да оди во притвор откако вчера и беше одземен телефонот по ...
сите 224 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 148 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена возејќи трактор ја прегазила својата пријателка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: