Констанца „клаваше голови“ и се искачи на чело на табелата во Романија

Констанца се искачи на врвот на табелата во романското првенство откако тимот предводен од македонскиот стратег Звонко Шундовски попладнево убедливо славеше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанскиот премиер Еди Рама не го прифати барањето на опозицијата за оставка и нови избори, откако Албанија не доби датум за почеток на преговори со ...
сите 643 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 114 | | | веќе видена

Турскиот претседател, Реџеп Таип Ердоган пред средбата со рускиот претседател Владимир Путин, изјави дека Анкара после средбата ќе преземе понатамошни чекори ...
сите 563 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Констанца „клаваше голови“ и се искачи на чело на табелата во Романија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: