Од „The Matrix“ до „Fight Club“: Дали 1999 е најдобрата година во филмската историја?

Просечниот пораст на цените за карта во Дизниленд ќе изнесува осум проценти, соопшти официјален претставник на компанијата. Еднодневната цена на билетот за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев е главата на криминалниот октопод кој пустоши низ Македонија. Институциите се целосно притиснати и ставени во служба на криминалот на Заев и ...
сите 490 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 290 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од „The Matrix“ до „Fight Club“: Дали 1999 е најдобрата година во филмската историја?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: