‘THE IRISHMAN’, филмот на Мартин Скорсезе, конечно има кога ќе се појави на Netflix

Сега знаеме кога да ги фатиме Ал Пачино, Роберт Де Ниро и Џо Песци во многу очекуваниот филм на легендарниот Мартин Скорсезе. Иконите на Холивуд, Ал Пачино, ...
| | веќе видена | слични

Новата серија на Netflix е всушност колекција на 18 кратки, анимирани филмови кои се преплетуваат низ неколку жанрови, како научна фантастика, фантазија, хорор ...
| | веќе видена | слични

Останато

Група пратеници предлагаат да се формира Анкетна комисија во Собранието, за утврдување на прекршување на законите и злоупотреба на работењето во СЈО, која ќе ...
сите 337 | | | веќе видена

25 нови „бомби“ и повеќе од 130 илјади смс пораки и транскрипти, донесе денеска обвинителката Фатиме Фетаи на рочиштето за предметот Монструм. Со овластување ...
сите 171 | | | веќе видена

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 97 | | | веќе видена

Нови 30 дена притвор доби екс шефицата на СЈО Катица Јанева. Кривичниот суд денеска и го продолжи притворот откако шефицата на организиран криминал Вилма ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

‘THE IRISHMAN’, филмот на Мартин Скорсезе, конечно има кога ќе се појави на Netflix

Од:
До кого (е-маил):
Порака: