Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

6 копии
3 копии
6 копии
6 копии
3 копии
3 копии
4 копии
6 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 342 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: