Удрил со „голф“ во паркирано возило и починал

5 копии
2 копии
3 копии
2 копии
7 копии
4 копии

Во текот на вчерашниот ден во 14:52 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот дом на ул.„8-ми Септември“ од екипа на Итна медицинска помош била ...
| | веќе видена | слични

Вчера (7 јули) во 11.30 часот во Полициската станица Гостивар, од гостиварската општа болница било пријавено дека кај нив било донесено починато лицето Е.А. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 265 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Удрил со „голф“ во паркирано возило и починал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: