Девица тестира вибратори, доживува по 150 оргазми годишно!

Ема Ричардс (20) од Лестер, Велика Британија доживува повеќе од 150 оргазми годишно и покрај фактот што се уште е невина. Ема ги испробува секси-играчките за една онлајн продавница. -Никој не ме сака во романтична смисла, па се трудам сама да си ја исполнам таа улога – се обидела да објасни девојката. Со оваа работа почнала да се занимава минатиот февруари, кога отишла да си купи гаќички, а во куќата се вратила со играчки од секси-шоп. -Сега не можам да се заситам. Подобро би останала девица и би ги користела играчките, отколку да спијам со некој кој не ми значи ништо – изјавила Ема. Со помош на својата играчка постигнува три огразми неделно, што значи дека доживува преку 150 годишно. -Првиот пат не знаев што да очекува. Нозете ми се тресеа како на Бамби – изјавила девојката. Таа признава дека ваквите играчки ги крие од своите родители. Таа не е платена за оваа работа, но смее да ги задржи сите играчки. Воодушевено додава дека ќе продолжи со тестирањето на играчките, дури и ако најде дечко.
| | веќе видена | слични

Ема Ричард се самозадоволува и тоа и’ е професија, а се’ уште е невина. Ема Ричардс(20) имала повеќе од 150 оргазми, иако е се’ уште девица, бидејќи тестира вибратори и останати сексуални помагала. Имено, минатата година Ема отишла во секси шоп да купи гаќички за Свети Валентин, а дома се вратила со вибратор. „Романтична сум и никој не ме сака како таква, па сама себе се задоволувам. После година дена работа не можам да се одделам од вибраторот и сосема ми е доволен. Попрво ќе останам девица и ќе користам сексуални помагала, отколку креветот да го делам со некој кој не е доволно посебен“ – рекла презадоволната Ема. Неделно таа испробува три вибратори и доживува три оргазми, што значи дека за година дена повеќе од 150 пати го доживеала врвот на сексуалното искуство. „Првиот пат не знаев што да очекувам и се тресев како Бамби“ – искрена е Ема, која испробува и секси долна облека, но признала дека нејзините родители не знаат што таа прави. Ема не прима плата за својата работа, но смее да ги ...
| | веќе видена | слични

Ема Ричардс (20) доживеала повеќе од 150 оргазми иако сеуште е девица.Таа тестира вибратори и останати сексуални помагала.Имено, минатата година Ема отишла во секси шоп за да купи гаќички за Денот на вљубените, а дома се вратила со вибратор.„Романтична сум и никој не ме сака како таква, па сега сама себе се задоволувам. После една година работа, не можам да се одвојам од вибраторите и сосема ми се доволни. Повеќе би сакала да останам девица и да користам сексуални помагала отколку креветот да го делам со некој кој не е доволно посебен“, изјавила таа.Таа неделно пробува три вибратори и доживува три оргазми, што значи дека за една година, 150 пати го доживеала „врвот“.„Првиот пат не знаев што да очекувам и се тресев како Бамби“, вели таа и признава дека нејзините родители не знаат што таа прави.Ема не добива плата за својата работа, но може да ги задржи сите секси апарати. Планира да се занимава со оваа необична работа и кога ќе најде момче.
| | веќе видена | слични

20 годишната Ема Ричардс доживеала повеќе од 150 оргазми во својот живот, но се уште е девица. Таа постигнала задоволство тестирајќи вибратори и други сексуални помагала. Минатата година, Ема отишла во продавница за секси играчки, за да купи долна облека за Денот на вљубените, но дома се вратила со вибратор. - Романтична сум, а никој не ме сака таква. Па поради тоа, самата себе се задоволувам. По една година користење, не можам да се одвојам од вибраторот. Подобро е да останам девица и да користам сексуални помагала, отколку креветот да го делам со некој кој не ме прави среќна - вели Ема. Неделно, таа тестира три вибратори и доживува три оргазми, што значи за една година, околу 150 пати се задоволила. - Првиот пат не знаев што да очекувам. Се тресев како Барби - искрено објаснува 20 годишната девојка. Нејзините родители не знаат што работи. Таа тестира и секси долна облека. Не добива плата за својата работа, но може да ги задржи сите играчки. Вели дека ќе продолжи да ја работи оваа работа, се додека не најде ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 239 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 267 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 145 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 129 | | | веќе видена

Вкусна закуска која ќе ја обожавате! 1 леб 2 средни пиперки 10 кисели краставички 1 конзерва туна во парчиња 2-3 лажици сенф сол бибер рузмарин маслиново масло ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девица тестира вибратори, доживува по 150 оргазми годишно!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: