Трагедија ја потресе Македонија: Бизнисмен загина во страшна сообраќајка во Хрватска

4 копии

Македонски бизнисмен и неговиот пријател од Загреб загинаа во страшна сообраќајна несреќа којашто се случила викендов во центарот на Медулин, најпознатото ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Сообраќајна несреќа се случи утрово во Скопје, после студентскиот дом Гоце Делчев. Според очевидци возило е превртено, а повредена е и жена. Итната помош е на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Утрово околу 8 часот страшна сообраќајна несреќа се случи во Скопје, поточно на улицата пред студентскиот дом Гоце Делчев. Возилото кое било управувано од жена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Страшна сообраќајна несреќа се случи утрово во Скопје, после студентскиот дом Гоце Делчев. Жена управувала со автомобилот кој стои превртен на улицата, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Голема трагедија утрово ја потресе Србија, кога се судрија три возила, при што двајца се повредени, а жена остана мртва на лице место на несреќата. Околу 9 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
9 копии
повеќе

Останато

Актуелната политичка состојба во земјава, затворската казна за поранешниот премиер Никола Груевски и неодамнешната посета на делегацијата на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 180 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 144 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Каков ќе биде ефектот на даночната реформа, односно прогресивниот данок ќе се види на долг рок. Не мора да значи дека повисоките даноци ќе се одразат добро или ...
сите 60 | | | веќе видена

„Сонувам за хумано утре“ е мотото под кое повеќе здруженија за заштита на животните одржаа протестен марш за да упатат барања да почне примената на хумани ...
сите 64 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трагедија ја потресе Македонија: Бизнисмен загина во страшна сообраќајка во Хрватска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: