Тешка група за Партизан, нешто полесни за Будуќност и Цедевита Олимпија

Репрезентите на регионалната АБА-лига Партизан, Будуќност и Цедевита Олимпија, во петокот, ги добија противниците во Еврокупот во сезоната 2019/2020. Гледано ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 95 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка група за Партизан, нешто полесни за Будуќност и Цедевита Олимпија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: