Тепачка на меч во шпанската лига, Бо Мекејлеб одвај го држеа настрана (Видео)

На дуелот од шпанската кошаркарска АЦБ-лига помеѓу Текниконта Сарагоса и Сан Пабло Бургос се случи тепачка која релативно брзо заврши, а во која највоинствен ...
| | веќе видена | слични

Жестока тепачка помеѓу навивачите на Сараево (Хордите на злото) и Железничар (Манијаци) се случила попладнево на автобуската станица во местото Олово во Босна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Што му зборувала Ана Камчева на нивните средби, за својот, како што рече, „сакан и ценет сопруг“, за својата свекрва, за сестрата на Камчев... Тоа беа дел од ...
сите 411 | | | веќе видена

Aдвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски, и бранителите на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска и Дељо Кадиев, по денешното судско рочиште за „Рекет“ реагираа ...
сите 312 | | | веќе видена

Од друга страна, вицепремиерот Бујар Османи вели дека ќе се почитуваат препораките преку создавање на капацитети со цел имплементирањето на двојазичноста да не ...
сите 341 | | | веќе видена

Тој беше единствениот за кој ЈО бараше притвор, но Судија на претходна постапка на лицето му  определил само мерки на претпазливост, информираат од ОЈО и ...
сите 176 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ со денови молчат на јавно поставени прашања поврзани со кампањата на Гордана Сиљановска за претседателските избори, соопшти ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка на меч во шпанската лига, Бо Мекејлеб одвај го држеа настрана (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: