Сопругот на професорката Тројачанец: Се плашевме од најлошото уште од самиот почеток

Попладнево беше пронајдено телото на професорката Сњежана Тројачанец, по која што трагаше цело Скопје откако вчера наутро излегла од дома, и не се вратила. ...
| | веќе видена | слични

Телото на професорката Снежана Тројачанец по наредба на Јавен обвинител е предадено на обдукција по што ќе бидат познати причините за смртта. Од МВР за Курир ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Веста за смртта на професорката Снежана Тројачанец вчера ја потресе цела македонска јавност. За жал, по дводневна потрага откако беше пријавена за исчезната, ...
| | веќе видена | слични
6 копии
9 копии
3 копии
4 копии
7 копии

Педесет и две годишната професорка на Земјоделскиот факултет во Скопје Снежана Тројачанец е пронајдена почината. Информацијата е споделена на социјалните мрежи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерството за внатрешни работи официјално потврди за Курир дека пронајдениот леш во Вардар е на исчезнатата професорка Снежана Тројачанец по која се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Палестинскиот претседател Махмуд Абас вчера го посети Каиро како дел од неговата регионална турнеја во која бара од арапските земји да се спротистават на ...
сите 483 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Имате недостаток на енергија па многу ќе ви биде тешко да им се посветите на деловните обврски кои ве чекаат. Во љубовта подготвени сте за ...
сите 47 | | | веќе видена

Премиерот на Албанија Еди Рама присуствуваше на Меѓународната конференција за зајакнување на интеграцијата на Западен Балкан во Софија, во рамки на којашто ...
сите 50 | | | веќе видена

Речиси секојдневните судења за случаите на СЈО против поранешните високи функционери, како и протворањето пратеници осомничени за насилствата во Собранието на ...
сите 240 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругот на професорката Тројачанец: Се плашевме од најлошото уште од самиот почеток

Од:
До кого (е-маил):
Порака: