Тејлор Свифт во врска со синот на Шварценегер?

3 копии

Младата поп кантри ѕвезда Тејлор Свифт го прославила Денот на независноста во друштво на Патрик Шварценегер, син на популарниот актер, што дополнително предизвика гласини дека тие двајца се во врска. Тејлор Свифт (22) и Патрик Шварценегер (18) се видени на плажа заедно. Подоцна Патрик го споделил своето воодушевување на Твитер.
| | веќе видена | слични

Тејлор Свифт е заљубена во четири години помладиот син на Арнолд Шварценегер... Пејачката Тејлор Свифт (23) го прославила Денот на независноста во друштво на Патрик Шварценефер, син на популарниот глумец Арнолд, што покрена гласини дека тие двајца се во врска. Видени се како се шетаат покрај океанот, се смееле и уживале на сонцето. 18-годишниот Патрик потоа го соподелил своето воодушевување на Твитер. "Овој ден беше неверојатен. Најдобар Ден на независноста кој можам да си го замислам. Се надевам дека сите си поминавте убаво како јас", напишал Патрик.
| | веќе видена | слични

Останато

Стручните служби на Град Скопје ќе ја разгледаат иницијативата поднесена од Општина Аеродром за ново сообраќајно решение на булеварот „Србија“ и во соработка ...
сите 82 | | | веќе видена

Аналитичарите Сашо Клековски и Владимир Божиновски едногласни во објаснувањето зошто ВМРО-ДПМНЕ има несогласување со договорот и со референдумот во вечерашното ...
сите 23 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Останува уште помалку од една седмица до конференцијата на која што Apple ќе ги претстави трите нови модели на Ајфон и новата генерација на паметниот часовник. ...
сите 71 | | | веќе видена

Вардарци со силно темпо продолжуваат на одигрување натпревари. После големата победа против актуелниот шампион на Европа, црвено-црните слетаа во Скопје, вчера ...
сите 95 | | | веќе видена

Единствена цел на пререгистрацијата на граѓаните во системот на Управата за јавни приходи (УЈП) е да се подобрат услугите што оваа институција им ги дава на ...
сите 80 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена

Министрите за надворешни работи на Бенелукс денеска во Сараево потврдија дека нивните земји како членки на Европската унија, силно ја поддржуваат европската ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тејлор Свифт во врска со синот на Шварценегер?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: