Техномаркет го отвори својот нов салон во Аеродром


4 копии

Охрид, 17. мај 2019 (ИНПРЕС) – Продолжуваат супер-атрактивните проекти, кои охридските „Тамаро“ маркети ги организираат за своите купувачи. Во пресрет на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 120 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 384 | | | веќе видена

Од кога тоа Ново Нордиск произведува сомнителен инсулин и од кога тоа Данска е всушност Турција?Документите тоа го говорат, а Министерството за здравство и ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Техномаркет го отвори својот нов салон во Аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: