Кога ќе те снајде вистинската љубов според твојот хороскопски знак?

2 копии

Кога тие двајца ќе се најдат во врска, во кревет... настанува целосна катастрофа. Овен и Рак Нема полоша комбинација од овие два знаци. Тие се целосни две ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Иако лојалноста во врската или бракот зависи од човек до човек, луѓето родени во овие хороскопски знаци најчесто се склони кон изневерување.Имено, податоците ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 139 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

На средбата се разговараше за билатералните односи меѓу Северна Македонија и Италија, при што беше изразено задоволство од континуираниот успешен развој на ...
сите 155 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога ќе те снајде вистинската љубов според твојот хороскопски знак?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: