Те сакам, не само поради тоа што си, туку и поради она што сум јас кога сум со тебе…

2 копии

Љубов Те сакам, Не само поради тоа што си, Туку и поради она што сум јас Кога сум со тебе. Те сакам Не само поради она Што имаш направено од себе, Туку и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Данкан Лоренс и ја донесе победата на Холандија на Евросонг и тоа по цели 44 години. Интересно е дека пред финалето кладилниците на 24 – годишниот Холанѓанец ...
сите 320 | | | веќе видена

Времето во земјава е сончево со умерена облачност, со услови за краткотраен дожд на северозапад.Во Скопје времето е претежно стабилно и суво.Од четврток ...
сите 205 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Те сакам, не само поради тоа што си, туку и поради она што сум јас кога сум со тебе…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: