Премрзнат бездомник спасен на Токсикологија

5 копии

Завиткан во бел чаршав, со медицински влечки и чорапи на нозете, но со малку потстоплено срце и душа, 32-годишниот бездомник Робертино утринава излегол од ...
| | веќе видена | слични

Завиткан во бел чаршав, со медицински влечки и чорапи на нозете, но со малку потстоплено срце и душа, 32-годишниот бездомник Робертино утринава излегол од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 511 | | | веќе видена

За премиерот Зоран Заев СЈО е обезглавено по притворањето на обвинителката Катица Јанева. Тој се надева дека набрзо ќе бидат избран в.д. обвинител. Премиерот ...
сите 227 | | | веќе видена

Aмериканската амбасада во Скопје целосно ја поддржува одлуката на обвинителството да ги испита сите наводи за корупција и да ги гони како оправдани, засновани ...
сите 369 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Премрзнат бездомник спасен на Токсикологија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: