Брутално: Татко ја ишишал својата ќерка кратко кога видел каков подарок добила од мајка си

Во јануари оваа година, тинејџерката Келси одлучила за својот 13-ти роденден да ја промени својата фризура, а нејзината мјка Кристин Џонсон за роденденски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во денешното општество кадешто има значително повеќе самохрани мајки отколку во минатото, постои тенденција да се верува дека една жена може да подигне дете - ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристин Џонсон сакала на својата ќерка да и ја исполни роденденската желба, па дозволиле таа да офарба неколку праменчиња од својата коса. Но, викендот кога ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брутално: Татко ја ишишал својата ќерка кратко кога видел каков подарок добила од мајка си

Од:
До кого (е-маил):
Порака: