Таткото и „одржа лекција” на ќерката поради кратките панталончиња кои ги облекла (ВИДЕО)


Неговата ќерка, Кендал (14), често носи „жешки панталони", по што Џејсон одлучи да и одржи лекција за модата. Тој облече слични панталони и сними видео, кое е ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Без сомнение топлото време на сите ни мава во глава, но една девојка решила додека чека на семафор малку да се раздвижи и да ги раздрма возачите во редот зад ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Реакцијата на еден татко на кратките џинс шорцеви на својата ќерка стана хит на интернет, а некои веќе го нарекоа и “татко на годината”. “Ти своите ги носиш во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 124 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таткото и „одржа лекција” на ќерката поради кратките панталончиња кои ги облекла (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: