Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/


Без сомнение топлото време на сите ни мава во глава, но една девојка решила додека чека на семафор малку да се раздвижи и да ги раздрма возачите во редот зад ...
| | веќе видена | слични

Неговата ќерка, Кендал (14), често носи „жешки панталони", по што Џејсон одлучи да и одржи лекција за модата. Тој облече слични панталони и сними видео, кое е ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Реакцијата на еден татко на кратките џинс шорцеви на својата ќерка стана хит на интернет, а некои веќе го нарекоа и “татко на годината”. “Ти своите ги носиш во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 339 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, најдобриот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ, со семејството дојде на летување во Хрватска. Тој пред неколку дена стигна на Корчула, па ...
сите 249 | | | веќе видена

Скандалот со рекетарско – политичко – судско – медиумскиот октопод секој ден добива нови и нови димензии. Затоа влегуваат од лага во лага и со тоа уште повеќе ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/

Од:
До кого (е-маил):
Порака: