(ФОТО) Незапирлива „потрага по пари“: Таткото на Меган Маркл тврди дека таа е несреќна во кралското семејство!


Комплицираниот однос помеѓу војвотката Меган Маркл и нејзиниот татко Томас Маркл продолжува. 73.годишниот Американец повторно ги користи медиумите за да дојде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Томас Маркл, татко на Меган Маркл, новопечената сопруга на принцот Хари и војвотка од Сасекс, вели дека според однесувањето на својата ќерка гледа дека таа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кралицата Елизабета со уште еден потег докажа која снаа и е омилена во кралското семејство. Меган Маркл и принцот Хари добија дворец со парк. Дворецот има ...
| | веќе видена | слични

Меган Маркл не му се јавила на својот татко Томас повеќе од два месеци. Томас Маркл тврди дека се обидел да ја добие на сите можни начини и да разговара со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дарлин Блант (37), свршеницата на полубратoт на Меган Маркл, беше уапсена во Орегон во петокот. Дарлин ја помина вечерта зад решетки пред да биде ослободена од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 191 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 52 | | | веќе видена

Оставки од претседателот Александар Вучиќ, премиерката Ана Брнабиќ, собранискиот спикер Маја Гојковиќ, оставка на раководството на РТС и обезбедување услови за ...
сите 200 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 94 | | | веќе видена

Илјадници луѓе се собраа денеска во повеќе новозеландски градови во спомен на 50 убиени муслимани во Крајстчрч, но и во знак на протест против расизмот. ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Незапирлива „потрага по пари“: Таткото на Меган Маркл тврди дека таа е несреќна во кралското семејство!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: