Татјана Стојановска го откри рецептот за својата убавина и призна дали била на пластична операција

ТВ презентерката Татјана Стојановска со години важи за една од најубавите, најуспешните телевизиски лица. Татјана е со години пред екраните и камерите и ...
| | веќе видена | слични

 Индустријата за шминка и убавина напорно работи за да ги задоволи сите потреби на дамите, па дури и оние за кои не се свесни. Тие постојано измислуваат и ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Да се фокусираме на решавање на реалните проблеми на граѓаните и да гледаме државата да оди напред, наместо да го коментираме ова реално шоу и војарески ...
сите 146 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Вооружени француски полицајци денеска започнаа рација во округот Нојдорф во Стразбур како дел од потрагата по напаѓачот кој уби тројца луѓе на божиќен панаѓур ...
сите 181 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска изјави дека никогаш не би ја ставил Европа пред барањата на францускиот народ, а тоа го порача неколку дена ...
сите 185 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татјана Стојановска го откри рецептот за својата убавина и призна дали била на пластична операција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: