Тамбурашкиот оркестар `Гезме` на `Три круши 2017`

2 копии

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 188 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ не може да се помири што конечно парите се враќаат назад кај граѓаните, а не одат во џебот на Никола Груевски“, реагираат од СДСМ на бројните ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тамбурашкиот оркестар `Гезме` на `Три круши 2017`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: