Словенечките цариници пронајдоа 500 литри текила во авион

2 копии

Сите оние кои сакаат да летаат и уживаат во моментот кога авионот нагло забрзува и полетува, не знаат дека од тогаш нивните животи се во рацете на луѓе за кои ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хеликоптер на индиските воздухопловни сили во вторникот забележа остатоци од авион што исчезна минатата недела над оддалечените планини што граничат со Кина, а ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Американскиот државен секретар, Мајк Помпео, рече дека сака да изгради глобална коалиција против Иран за време на итните консултации на Блискиот Исток. Помпео ...
сите 188 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 73 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 210 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Словенечките цариници пронајдоа 500 литри текила во авион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: