Тајната на прекрасниот изглед (видео)

Дали некогаш сте посакале да изгледате како вашата омилена филмска ѕвезда? Колку пати сте се обиделе да ослабете? Не ви оди? Ви ја претставуваме револуцијата во убавината. Подгответе се, бидејќи со овој револуционерен пронајдок ќе можете да го обликувате вашето тело и лице како што сакате. Не верувате? Ви го претставуваме Photoshop by Adobѐ:
| | веќе видена | слични

Останато

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 191 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 158 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тајната на прекрасниот изглед (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: