Тачи: Никој од Косово не е поканет на инаугурацијата на Трамп

13 копии
2 копии

Новоизбраниот претседател Доналд Трамп одлучи да не им дозволи на политички назначените амбасадори од неговиот претходник Барак Обама да останат на позициите и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Амбасадорите кои се назначени на должноста од администрацијата на американскиот претседател на заминување Барак Обама, во САД треба да се вратат најдоцна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Тачи: Никој од Косово не е поканет на инаугурацијата на Трамп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: