Табела: Во Македонија се вози со најевтино гориво – Ова се цените на горивата низ цела Европа

Во Македонија се вози дефинитивно најевтино. Дизелот е под едно евро, а бензините се движат од евро и седум центи до евро и единаесет центи по литар. Поевтино ...
| | веќе видена | слични

Останато

Утрово, министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче се сретнал со семејството на Емилија Динева и градоначалникот на општина Дојран Анго Ангов. „На ...
сите 284 | | | веќе видена

Владата до крајот на неделата, според најавите, треба да направи проценка дали е потребно прогласување нова вонредна состојба.Тековната вонредна состојба што ...
сите 471 | | | веќе видена

Нова искра во односите меѓу Бугарија и Русија предизвика рускиот патријарх Кирил со именувањето на светите браќа Кирил и Методиј како словенски учители при ...
сите 197 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Табела: Во Македонија се вози со најевтино гориво – Ова се цените на горивата низ цела Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: