Табела: Во Македонија се вози со најевтино гориво – Ова се цените на горивата низ цела Европа

Во Македонија се вози дефинитивно најевтино. Дизелот е под едно евро, а бензините се движат од евро и седум центи до евро и единаесет центи по литар. Поевтино ...
| | веќе видена | слични
12 копии
3 копии
12 копии
повеќе

Останато

Денес во попладневните часови ќе се задржи нестабилно време со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со засилен ветер и услови за појава на град. ...
сите 301 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Табела: Во Македонија се вози со најевтино гориво – Ова се цените на горивата низ цела Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: