Во кое својство Вељаноски беше на ручек кај поглаварот на МПЦ?


2 копии
14 копии
16 копии
повеќе

Останато

Жители на Тетово во организација на невладината организација „Еко герила“ денеска повторно протестираа на депонијата кај претоварната станица на влезот во ...
сите 119 | | | веќе видена

Главната џамија во Гранада вчера беше нападната од група крајнодесничарски млади луѓе, кои фрлаа димни бомби и скандираа ксенофобични и антиисламски слогани, ...
сите 79 | | | веќе видена

Војската, на барање на Центарот за управување со кризи (ЦУК) и Дирекцијата за заштита и спасување ( ДЗС) без одлука на претседателот ги гасела пожарите во ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во кое својство Вељаноски беше на ручек кај поглаварот на МПЦ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: