Свикaна дваесет и третата седница на Советот на општина Охрид


Останато

Портпаролката на данското кралско семејство рече дека одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп да ја одложи посетата на Данска е изненадувачка.Според ...
сите 133 | | | веќе видена

Најдобриот фудбалер на Јувентус, Кристијано Роналдо кажа нешто што сигурно нема да им се допадне на голманите ширум светот, посебно на оние врвните. Според ...
сите 45 | | | веќе видена

На 20.08.2019 во 16.05 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булевар „АСНОМ“, В.П.(56) од Скопје, вработен во приватна фирма, додека извршувал работни ...
сите 32 | | | веќе видена

Вчера во 12: 55 часот на регионалниот пат Прилеп – Крушево, Е.Р.(46) од Прилеп, управувајќи мотоцикл „фости“ со прилепски регистарски ознаки, изгубил контрола ...
сите 276 | | | веќе видена

Фудбалерот на Пари Сен-Жермен, Нејмар објави на Инстаграм изјава на познатиот уметник Боб Марли. – Проблемот е што кога сте вистински, тие ве мразат. Кога сте ...
сите 174 | | | веќе видена

– Сметам дека би било многу посоодветно Русија да биде внатре – изјави тој синоќа за време на средба во Белата куќа со романскиот претседател Клаус Јоханис. – ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Свикaна дваесет и третата седница на Советот на општина Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: