Цветанов бара Груевски и политичарите – криминалци околу него да ги подарат своите станови и куќи

„Миле ми текна! Една идеја до Грујо… Нека ги собере сите лопужи околу него, нека ги соберат сите украдени куќи и станови на едно место, (оние што им се вишок), ...
| | веќе видена | слични

Со усвојување на новиот закон со кој на странци им се забранува да купуваат имот и недвижнини таму, Нов Зеланд се обидува да ги намали цените на недвижностите. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 137 | | | веќе видена

Кога на 28 јуни 1914 година Гаврило Принцип како резултат на околности кои се уште се истражуваат во историјата успева да изврши атентат врз надвојводата Франц ...
сите 175 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Според Влатко Ѓорчев, членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, најавените налепници на автомобилите, не се решение за чистење на воздухот, и порача Заев, Макрадули и ...
сите 19 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и пионот Мицкоски се ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цветанов бара Груевски и политичарите – криминалци околу него да ги подарат своите станови и куќи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: